Szkoła Podstawowa
im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursach przedmiotowych z j. polskiego, j. angielskiego, matematyki, informatyki, geografii, biologii, historii oraz j. niemieckiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Zgodnie z ramowym regulaminem wojewódzkich konkursów przedmiotowych w I stopniu (szkolnym) konkursów może wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej od klasy IV.
Terminy Konkursów Przedmiotowych etap I szkolny:

J. polski- 26.10.2018 r.
J. angielski-16.11.2018 r.
J. niemiecki-21.11.2018 r.
Matematyka-14.11.2018 r.
Informatyka-22.11.2018 r.
Biologia-09.11.2018 r.
Geografia-19.10.2018 r.
Historia-22.10.2018 r.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące konkursów oraz ich kolejnych etapów znajdują się w Szczegółowych Regulaminach Konkursów na stronie Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

 

KONKURSY KLASOWE I MIĘDZYKLASOWE DZIECI KLAS I-III

Lp. ZADANIA DO REALIZACJI TERMIN ODPOWIEDZIALNI UWAGI
1. Klasowy konkurs kaligraficzny grudzień 2018 r. kl. I

październik 2018 r. kl. III

Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

2. Klasowy konkurs pięknego czytania listopad 2018 r. kl. I

 październik 2018 r. kl. III 

Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

3. Klasowy konkurs Biblijny listopad 2018 r. Magdalena Murszewska
4. Klasowy konkurs ortograficzny            I semetr – Dyktando listopad 2018 r. Bożena Rozmarynowska
5. Szkolny  konkurs piosenki patriotycznej październik / listopad 2018 r. Bożena Rozmarynowska

Beata Białk

6. Międzyklasowy konkurs plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej – praca plastyczna Choinka grudzień 2018 r. Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

7. Konkurs recytatorski styczeń 2019r. Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

8. Konkurs języka angielskiego luty 2019 r. Anna Dzierżyńska
9. Klasowy konkurs matematyczny kwiecień 2019 r. Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

10. Klasowy konkurs ortograficzny        Łamigłówki ortograficzne maj 2019 r. Beata Białk

Bożena Rozmarynowska

11. Konkurs czytelniczy Podsumowanie czerwiec 2019 r. Gabriela Skwiercz

  

 

KONKURSY KLASOWE I MIĘDZYKLASOWE DLA UCZNIÓW  KLAS IV-VIII

Lp. ZADANIA DO REALIZACJI TERMIN ODPOWIEDZIALNI UWAGI
1. Międzyklasowy turniej tenisa stołowego październik / listopad 2018 r. Agnieszka Liepke
2. Szkolny konkurs piosenki patriotycznej październik / listopad 2018 r. Bożena Rozmarynowska

Beata Białk

3. Konkurs literacki – wiersz o dowolnej tematyce listopad / grudzień 2018 r. Aleksandra Bodnar
4. Konkurs Biblijny listopad 2018 r. Magdalena Murszewska
5. Mistrz Tabliczki Mnożenia klasy 4 -8 listopad 2018 r. Katarzyna Jankowiak
6. Klasowy konkurs geograficzny grudzień 2018 r. Małgorzata Styn – Malinowska
7. Szkolny konkurs recytatorski styczeń 2019 r. Aleksandra Bodnar

Beata Białk

8. Szkolny konkurs j. angielskiego luty 2019 r. Anna Dzierżyńska
9. Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV –  VII  kwiecień 2019 r. Aleksandra Bodnar
10. Konkurs literacki – Błękitna Struna kwiecień 2019 r. Aleksandra Bodnar
11. Konkurs wiedzy o patronie szkoły – Wiktorze Czapiewskim i o regionie  maj 2019 r. Magda Styn – Malinowska

Bożena Grubba – Włodarska

12. Konkurs fotograficzny dla klas  IV-VI  (gminny) maj 2019 r. Bożena Grubba – Włodarska
13. Klasowy konkurs geograficzny maj  2019 r. Małgorzata Styn – Malinowska
14. Szkolny konkurs matematyczny czerwiec 2019 r. Nauczyciele matematyki

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

Konkurs na najlepszego nauczyciela

Konkurs na najbardziej pomysłową świąteczną dekorację sali.

Konkurs na jajko wielkanocne.

Dzień dresu i sportu.

Dzień zdrowej kanapki.